Rozë

Mohojnë martesën, por CR7 dhe Georgina janë një familje

Cristiano Ronaldo e ka mohuar menjëherë lajmin se ai dhe Georgina Rodriguez kanë lidhur kurorë në një ceremoni sekrete martesore në Marok pak kohë më parë.

Pavarësisht kësaj, çifti e konsideron veten familje, së bashku me fëmijët e tyre.

Këtë e kanë treguar dhe përmes një fotoje të publikuar te të dyja llogaritë në Instagram, të futbollistit dhe modeles, ku kjo e fundit thekson: “darkë me familjen”.