Rozë

Modelja u nxjerr sekretet vajzave VIP që shkojnë për të punuar në Dubai

Dubai po përheq gjithmonë e më shumë vajza të bukura. Sidomos vajzat e ekranit dhe modelet preferojnë të shkojnë dhe thonë se punojnë në vendin e pasur arab.

Sophie Kasaei ka hedhur “kunja” tek kolegët e saj dhe yjet televizive që janë drejtuar në Dubai gjatë izolimit.

Ylli i Geordie Shore shkroi në Twitter për të tallur të gjithë të famshmit që kanë udhëtuar në Emiratet e Bashkuara Arabe.

“Të gjithë që po shkojnë për punë në Dubai, le të më … mua, nuk ka punë atje?”,  ironizoi bukuroshja.

Megjithëse nuk përmendi asnjë person të famshëm, ajo la të kuptohet qartë pse po shkojnë vajzat e bukura në Dubai gjatë kësaj periudhe.