Rozë

Modelja bombastike “tërbon” fansat me bikinit e vogla

Prej disa kohësh ajo njihet si modelja seksi e “Instagram”-it. Është fjala për Demi Rose, e cila falë formave të saj bombastike trupore, ka miliona ndjekës në rrjetet sociale.

Ajo e ka nisur javën me disa fotografi mjaft provokuese në “Instagram”, duke provokuar fansat edhe me mbishkrimin që ka shoqëruar pozat.

Në imazhet në fjalë, Demi shfaqet me një palë bikini që i tregojnë më shumë seç duhet, ndërsa gjoksin e ka mbuluar me një kapele. Ndërkohë reçipetat i ka hequr dhe i ka lënë pranë saj.

27-vjeçarja kishte vënë në pah tiparet e saj me një make-up profesional, duke përfshirë rimelin e artë dhe një buzë të kuqe të theksuar.

“Nëse keni nevojë për mua, unë do të jem këtu”, shkruante ajo krahas pozave shumë provokuese që menjëherë morën miliona pëlqime dhe mijëra komente.

“Nëse keni nevojë për mua...”/ Modelja bombastike
“Nëse keni nevojë për mua...”/ Modelja bombastike
“Nëse keni nevojë për mua...”/ Modelja bombastike
“Nëse keni nevojë për mua...”/ Modelja bombastike