Moda ’22/ Pesë veshje pranverore me xhaketa të qepura dhe fustane me printe

Kombinimet pranverore nuk kanë pse t’ju shqetësojnë. Me veshje minimale por praktike mund të krijoni lehtësisht veshje me stil. Për shembull, xhaketat e qepura janë elementi ideal pranveror për çdo gardërobë pasi ato përdoren me çdo veshje të mundshme. Fustanet me stampa nga ana tjetër, nxjerrin një rezultat të lezetshëm. Ne ofrojmë këtë javë, idetë më elegante për femra dhe meshkuj, në mënyrë që të mos mbeteni pa frymëzim.

Me fustan me printe

Dëshironi një veshje të freskët pranverore? Fustanet me printe janë veshja që kërkoni. Preferoni nuancat pastel dhe kompletoni kombinimin tuaj me një palë shapka dhe një çantë.

Me vija dhe ngjyra

Vijat janë modeli më i preferuar i pranverës. Mund t’i inkorporoni në stilin tuaj me një fund mini dhe të shtoni një bluzë me ngjyra të ndezura, si p.sh.e verdha.

Me xhaketë të qepur

Xhaketa e veshur mirë në një linjë klasike, është pranverore për garderobën e femrave dhe meshkujve. Përshtatet në mënyrë perfekte me pantallona lino dhe këmisha njëngjyrëshe ose me printe.

Me bluzë polo në ngjyra argëtuese

Për dukjet pranverore me xhaketë dhe pantallona, ​​thuani “po” me një bluzë polo me ngjyra. Do të zëvendësojë në mënyrë të përkryer këmishën e bardhë klasike.

Me këmishë saten

Këmisha saten me modele do të nxjerrin në pah xhinsin tuaj të bardhë. Ndryshoni look-un tuaj total ‘white’ duke kombinuar tekstura të ndryshme në veshjet tuaja por edhe ngjyra të theksuara mbresëlënëse si e kuqja. Zgjidhni një çantë të kuqe për të hequr veshjen tuaj!/abcnews.al