9.3 C
New York
Tuesday, March 28, 2023

Buy now

Mes rrugës me bikini, Bebe Rexha poston videon provokuese

Bebe Rexha është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan shpeshherë momente nga jeta private me ndjekësit e saj. Së fundmi, këngëtarja shqiptare me famë botërore ka ndarë një video në rrjetin social TikTok, ku shihet me bikini në mes të rrugës.

Bebe tregon me krenari format trupore me material leopardi duke lënë pa fjalë 7 milionë ndjekësit në TikTok. Kujtojmë që Bebe ka folur gjithmonë hapur për paraqitjen e saj. Ajo ka inkurajuar vajzat dhe gratë që ta duan veten ashtu siç është, duke treguar defektet e trupit të saj.

Video: KETU

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit