Rozë

Mc Kresha martohet nesër

Mc Kresha do lidh kurorë nesër me partneren e tij.

Ka muaj tashmë që në media flitet për lidhjen e reperit Mc Kresha me përfaqësuesen e ‘Zara-s’ Erzinën, një lidhje që filloi kur Erzina u kthye nga Kanadaja.

Edhe pse fillimisht dyshja refuzonin të pranojnë diçka të tillë, mediat kanë raportuar se çifti nesër do lidhin kuroroë në një nga restorantet e Prishtinës ku të ftuar janë një grup i vogël njerëzish.

Prandaj nuk është bërë diçka publike më parë pasi Kresha dhe e dashura e tij Erzina kanë vendosur ta mbajnë të fshehur.