Rozë

Mbretëresha absolute e stilit mbush 47 vjeç – është vetëm një Kate Moss

Ish-modelja Kate Moss së shpejti do të mbushë 47 vjeç, dhe adhuruesit e saj thonë se ajo nuk është dukur kurrë më mirë.

Supermodelja britanike dhe një nga modelet më të famshme në botë tregoi asetet e saj në ballinën e numrit të ri të Vogue.

“Është vetëm një Kate Moss. Në numrin e janarit, Vogue provoi se ajo është mbretëresha absolute e stilit”, thonë nga revista Vogue.

Më shumë se 18,000 njerëz e pëlqyen foton në profilin zyrtar të revistës së njohur britanike.

TË FUNDIT

Drake nxjerr në shitje qirinj që mbajnë aromë si vetë reperiKënga e System of a Down i bashkohet superhiteve të “rock”-utDua Lipa dhe Bebe Rexha, artistet shqiptare me miliarda dëgjime në SpotifyKelly Clarkson: Divorci ishte i tmerrshëmAlban Skënderaj dhe Arilena Ara së shpejti publikojnë bashkëpunimin e tyrehttps://www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Frtklivecom&width=310&height=258&colorscheme=light&show_faces=true&header=false&stream=false&show_border=true&appId=204692056261245