Lajmest-slider

Lekaj, Kurtit e Mustafës: ‘Me kanë lehtë me mbajtë sh’pi, Kola jem i kish mbajtë dy’

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Pal Lekaj, ka reaguar në lidhje me dështime e njëpasnjëshme të Vetëvendosjes dhe LDK-së për arrtitjen e marrëveshjes për bashkëqeverisje.

Leskaj, duke ironizuar me Albin Kurtin dhe Isa Mustafën, këtij të fundit ia ka përkujtuar një deklaratë të vitit 2014.


“Miku im Isa Mustafa mirë e pati thënë në 2014 – ‘Me kanë lehtë me mbajtë sh’pi, Kola jem i kish mbajtë dy'”, ka shkruar Limaj në “Facebook”. /GazetaScanner/