Lajmest-slider

LDK, jemi unik

Zëdhënësi i LDK, Besian Mustafa, tha sot pas takimit të Kryesisë së LDK, se LDK është unike dhe ne po punojmë me pas një marrëveshje mirëkuptimi me Vetëvendosjen.

I pyetur se a do të tërhiqen nga barrikadimi për postin e Presidentit, Mustafa tha se ne jemi unik dhe po punojmë me pas një marrëveshje.

Ai nuk ka thënë sigurt se do të ketë një takim mes dy liderëve Kurti e Mustafa qysh ishte paralajmëruar më herët.