Lajmest-slider

Kurti flet për Gjykatën Speciale (Video)

Për Gjykatën Speciale ka folur të shtunën lideri i Vetëvendosjes dhe partneri i mundshëm i LDK-së në qeverisje, Albin Kurti.

Ai ka thënë se ka interes që ta njohë nga afër kokën e speciales.