19.2 C
New York
Saturday, June 3, 2023

Buy now

Kida shfaqet joshëse në veshjen ekspozuese

Në festivalin e “Sunny hill”, performoi edhe këngëtarja Kida.

Ajo për ndjekësit e saj ka postuar imazhe nga dukja e  saj e mbrëmshme, shkruan “Kosovarja”.

Ajo kishte veshur një fustan që ia zbulonte këmbët dhe një bluzë të shkurtër që ia vinte në pah gjoksin.

Këngëtarja dukej joshëse dhe mjaftë provokuese në poza.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit