12.7 C
New York
Saturday, April 1, 2023

Buy now

Kështu duket Nermini 15 vjet pas serialit ‘Jetë e Hidhur’

Po bëhen gati 10 vjet që aktorja e njohur turke, Selin Demiratar është distancuar nga aktrimi, duke mos u shfaqur në asnjë rol.

Protagonistja e serialit “Jetë e hidhur”, është parë këtyre ditëve duke bërë shopping.

Ajo u është përgjigjur shkurt gazetarëve se nuk e ka në plan të sjellë ndonjë projekt të ri dhe se po bën një jetë të qetë.

Roli i saj i fundit ka qenë ai i Fejzës në serialin ‘Adanalı’.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit