Rozë

Jennifer Lopez mahnit me spektaklin e saj

 Këngëtarja dhe aktorja e famshme Jennifer Lopez do të kujtojë vitin 2019 për pjesën tjetër të jetës së saj, si për shkak të dashurisë që ka përjetuar dhe për shkak të suksesit të madh profesional. Ajo nuk hoqi buzëqeshjen nga fytyra as kur u shfaq në “Saturday Night Live”, ku vendosi të rendiste të gjitha gjërat e mëdha që i ndodhën asaj gjatë vitit që po lëmë pas.

“Para së gjithash, ëndrra e çdo vajze në Bronx u realizua, Yankee më propozoi”, ka thënë ajo në fillim.

Përveç në fushën e dashurisë, ajo bëri mirë në jetën e saj të biznesit. Kështu që ajo përmendi Met Galën fantastike, duke u mburrur me filmin “Hustlers”, si dhe një shfaqje në Super Bowl që pritet në fillim të vitit të ardhshëm, dhe ajo nuk ka harruar asnjë nga momentet më të paharrueshme të këtij viti.

“Kam ecur në pistën e Milanos për herë të parë dhe kam veshur të njëjtën veshje që kam veshur 20 vjet më parë. Disa njerëz thonë se dukem më mirë tani sesa unë, por nuk dua të mburrem me atë, pasi e dini se janë thjesht thashetheme”, ka bërë shaka Lopez.

Sigurisht, shumë do të bien dakord se Jennifer Lopez, e cila së fundmi festoi 50- vjetorin e lindjes, duket më mirë se kurrë.