Rozë

Iggy Azalea tregon format e përkryera në rroba banje (Foto)

Iggy Azalea ka ndarë me ndjekësit një foto joshëse.

Iggy Azalea po shijon ditët ne diell në prag të festës së Krishtlindjes.

Ajo ka postuar një foto në Instagram, ku u shfaq e veshur me një palë bikini të bardha dhe dukej shumë joshëse.

Edhe kësaj radhe ajo mahniti me format trupore, ndërsa mbishkrimi që ia la fotos është “E vështirë të besohet, është gati Krishtlindja me një kohë si kjo”.

Sa i përket statusit, Iggy deklaroi se është beqare.