Sport

Humbja e Argjentinës bën që rrjeti të shpërthejë me tallje, plasin memet në internet (Foto)

Sigurisht, që menjëherë pas përfundimit të sfidës, në rrjetet sociale kanë plasur memet e krijuara nga fansat e futbollit, ku tallen me Messin dhe Argjentinës.