19.5 C
New York
Saturday, June 3, 2023

Buy now

Gjykata pranon kërkesën, ish-sulmuesi i Juventusit lë qelinë

Fabrizio Miccoli ka lënë qelinë. Ish-sulmuesi i Juventusit dhe Palermos ka dalë nga burgu dhe dënimi i tij është kthyer në shërbim social.

Miccoli, i cili vjet për pak kohë ishte edhe pjesë e Dinamos në Kategorinë e Parë, ishte dënuar më parë për “zhvatje me metoda mafioze” me tre vite e tre muaj burg.

Dënimin ai nisi ta kryente nga 24 nëntori i vitit të shkuar, ndërkohë që Gjykata e Venecias e mori parasysh kërkesën që bëri avokati i Miccolit.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit