Rozë

Gjiko dhe Nora Istrefi publikojnë këngën e re (Video)

Pas hitit të padiskutueshëm “Gabime”, Gjiko dhe Nora Istrefi vijnë me një duet të ri.

Tani dy artistët e kanë titulluar këngën ‘Anna’ të cilën e kanë punuar edhe me video-klip.

Për tekstin e këngës është përkujdesur motra e saj Era dhe për pjesën e tij vetë Gjiko.

Klipi është punuar nga produksioni “Sekuencë”, ndërsa për muzikën Claydee Lupa & Tedy Economou.