LajmeRozë

Gjebrea me vullnetarët e tërmetit

Moderatori shqiptar, Ardit Gjebrea, ka postuar një foto në profilin e tij në Instagram, ku shihet në foto së bashku me kryetarin e Tiranës, Erion Veliaj dhe disa vullnetarë në tërmetin që goditi Shqipërinë.

Në mbishkrimin e fotos ai ka shënuar: “mirënjohje nga Erion Veliaj për disa vullnetarët dhe kontribuesit e heshtur të termetit të 26 nëntorit.