Rozë

Gili kalon fundjavën me familje në Selanik (Foto)

Gili së bashku me Ilirin dhe dy djemtë e tyre, po kalojnë fundjavën në Selanik.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet pranë më të dashurve të saj, në vendin që po e vizitojnë.

“Selaniku”, ishte mbishkrimi që Gili ia la fotos, në të cilën pranoi shumë komente nga ndjekësit.

Kujtojmë se këngëtarja gjatë kësaj periudhe ka qenë aktive me xhirime për festat e fundvitit

View this post on Instagram

Selaniku❤️

A post shared by GILI Official profile (@gili.official) on