Rozë

Genta pozon pranë veturës luksoze, në prapavijë është i dashuri milioner (Foto)

Për një kohë bukur të gjatë emri i Genta Ismajlit i kishte munguar mediave rozë, por ajo u kthye furishëm kur konfirmoi lidhjen e saj me biznesmenin turk.

Turku duket se është mjaft romantik pasi shihet në një foto në Instagram se i ka dhuruar Gentës një buqetë me lule dhe ky gjest i ka pëlqyer mjaft asaj, ajo lë këtë mbishkrim në foto “Jeta është e bukur”.

View this post on Instagram

La vita e bella 🌹

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on