Ekonomist-slider

Fundjavë e lirë në Durrës, kjo është oferta

Kompania turistike “Sharr Travel” vazhdimisht po prezanton ofertat verore.

Kësaj radhe është Hotel AS Harmonia në Durrës me 35 euro për person.

Oferta e plotë:

SUPER OFERTE në Hotel AS Harmonia – Durrës 😱
➱ Nisja në ora 06:30, kthimi në ora 16:30
➱ Qëndrimi: 2 ditë / 1 nate
➱ Çmimi: 35€ për person 😍
👉oferta përfshinë:
✔ Udhëtimi me autobus komod te Sharr Travel
✔ akomodimin në Hotel Harmonia Hotels Group 4* – Shkëmbi i Kavajës
✔ Mengjes dhe Darke
✔ shërbimet tjera me rastin e udhëtimit
✔ Oferta është valide për çdo ditë të javës
☎️ Për informata kontaktoni në:
038/610015; 049/610015; 044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016; 045/856228 viber ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,
🏡 Prishtinë, Rr. UÇK-së, afër komunës së vjetër,
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve,
🏡 Therandë, prapa stacionit të autobusëve