Rozë

Flori: Të kryqëzuan se interneti u jep mundësinë të ndihen superior, në vendin tonë ne gabojmë e atyre iu “dhemb”

Dje Flori reagoi për herë të parë për Fifin që nga hyrja e saj brenda shtëpisë së “Big Brother Albania”.

Këngëtari i njohur shqiptarë ka raporte të mira me Fifin, madje ajo është pjesë e grupit të tij, shkruan lajmi.net.

Flori mbrëmë reagoi duke I postuar një këngë të papublikuar aasj dhe duke shkruar ‘Dedikuar atyre me të cilër jeta s’u tregua e drejtë, nuk jemi dot perfekt’.

Pas këtij dedikimi ai, ka vazhduar me dedikim tjetër, ai ka postuar një pjesë nga kënga që Fifi ka shkruar brenda shtëpisë të përcjellur nga disa pamje ku Fifi shihet duke qajtur në shtëpi.

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi)

Fjalët ishin ato që prekin tej mase. Flori fuqishëm e ka mbështetur Fifin, duke ndjerë keqardhje se si interneti është ajo që e ka kryqëzuar.

Flori është njëri ndër artistët më të suksesshëm shqiptarë dhe, përveq tij Fifin mbrëmë e kanë mbështetur edhe Klajdi me Brunon.