Rozë

Fero bën paraqitjen në rrjete sociale pas lajmit për shtatzëninë e Arbenitës

Babai i ardhshëm ka bërë një paraqitje së fundmi në rrjete sociale.

Mbrëmjen e kaluar modelja e njohur Arbenita Ismajli tashmë edhe bashkëshortja e reperit të njohur Fero, dha një lajm mjaft emocionues.

Përmes një postimi në rrjete sociale ajo ka konfirmuar pritjen e ëmbël, duke shkruar: “Jam shtatzënë”.

Modelja ka publikuar për herë të parë edhe foto me barkun e rrumbullakosur, teksa shihet e veshur me një bluzë të thjeshtë dhe pantallona.View this post on Instagram

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli)

Ndërsa menjëherë pas lajmit, Fero ka postuar disa video në Instastory duke dëgjuar dhe kënduar këngë të ndryshme në prani të shoqërisë dhe dukej tejet i lumtur.

Reperi dhe Arbenita para disa ditësh dhanë lajmin se ata tashmë kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, prej ku edhe dolën pamjet e Arbenitës me barkun e fryrë.

Video Player