Rozë

Elvana Gjata realizon set të ri fotografik

Këngëtarja sapo ka publikuar një fotosesion të ri.

Me ngjyra bardh dhe zi, Elvana Gjata ka realizuar fotografi artistike.

E veshur me veshje sportive nga një ambient i mbyllur dhe komod artistja shqiptare ka shkrepur imazhet të cilat i ka postuar në Instagram.

Ajo mori komente të shumta pozitive nga ndjekësit dhe fansat. Ndryshe, Elvana nuk zbuloi se çka fshihet prapa këtyre fotove.