Rozë

E shtyu dasmën me Shkëlzenin sërish, Armina zbulon arsyen përse

Dasma e Arminës dhe Shkëlzenit ka qenë shumë e përfolur pasi shumë ndjekës të tyre mezi po e presin. Për shumë arsye dasma është shtyrë dhe flitej se do bëhej këtë verë. Megjithatë Covid-19 i ka prishur planet edhe një herë tjetër bloggeres së njohur. Një fans e ka pyetur nëse e ka shtyrë dasmën për shkak të pandemisë dhe Armina e ka pohuar, duke dhënë edhe një mesazh. “E shtyve dasmën për shkak të Covid-it?”, e pyet ndjekësi.

“Po, sepse mendoj se këtë periudhë nuk duhet të ketë grumbullime. Shumë dasma janë shkaku i infektimit të njerëve. Kujdesuni!”, i përgjigjet Armina.

Kujtojmë se ajo dhe Shkëlzeni janë në një lidhje prej vitesh dhe kanë vendosur të bashkëjetojnë prej disa kohësh.