Rozë

E pabesueshme! Kjo është shifra që Juli kërkon kundrejt një reklamë!

Personazhet e Per’puthen jane prej disa muajsh ne qender te vemendjes. Perpos vemendjes qe ata marrin nga telespektatoret, gjithashtu numerojne edhe nje numer te madh ndjekesish neper rrjetet e tyre sociale.
Duke patur gjithe kete vemendje nuk kane si te mos kerkohen nga biznese te ndryshme per te reklamuar bizneset e tyre.

Por,sa eshte shuma e parave qe konkurentet kerkojne kundrejt reklamave?
Te gjithe konkurentet kane shifra te ndryshme, kjo bazuar nga ndjekesit e tyre dhe nga pelqimi i publikut.

Nje nga djemte me te ndjekur dhe me te dashur per publikun eshte Juli i cili pati nje simpati te madhe nga njerezit sapo u be pjese e programit dhe ndjekesit e tij ne Instagram numerojne 278 mije.

Kjo nenkupton se shifra qe ai kerkon duhet te jete nje shifer e madhe, por kaq shume nuk na i kishte pritur kurre mendja.
Per nje reklame 24 ore ne Insta Story ai kerkon plot 6000€.

Kete shifer ai e justifikon me faktin se reklama e biznesit do te shihet nga shume njerez saqe fitimi i asaj reklame do te jete me i madh se shuma e paguar per ate reklame