Rozë

E dashura e Kanye West, Juliana Nalu nuk lë vend për imagjinatë në veshjen me rrjetë

E dashura e re e Kanye West, Juliana Nalu, i la pak vend imagjinatës të dielën (20 nëntor), teksa doli për të festuar me një mik në Hollywood.

Modelja braziliane, 24 vjeçe, u pa në një palë dollakë rrjete të zeza të tejdukshme Jean Paul Gaultier.

Ajo theksoi linjat me të brendshme të zeza poshtë, Juliana i kombinoi me pjesën e sipërme koordinuese që shfaqte një shirit të zi përgjatë gjoksit të saj.

Ajo shtoi një palë çizme të zeza “Balenciaga” dhe mbuloi sytë me një palë syze dielli.

Flokët e zeza i la në gërsheta të lëshuara sipër në shpinë, ndërsa ajo e kompletoi pamjen e saj me një shkëlqim buzësh.

Juliana ka qenë e lidhur në mënyrë romantike me Kanye, 45 vjeç, që nga fillimi i tetorit, pasi ata u panë në disa takime në Los Angeles.

Juliana dhe Kanye së fundmi shijuan një mbrëmje në Beverly Hills ku ajo u pa duke dalë nga një restorant me dy trëndafila të kuq.

Juliana vjen nga Rio De Janeiro, Brazil dhe është modele që nga adoleshenca e saj.

Juliana duket se është takuar me Kanye përmes markës së tij “Yeezy”.

Kanye ka pasur një sërë marrëdhëniesh jetëshkurtër, duke përfshirë yllin e “Uncut Gems”, Julia Fox dhe modelen Chaney Jones, që nga ndarja nga ish-gruaja Kim Kardashian vitin e kaluar.

Ylli televiziv paraqiti kërkesën për divorc në shkurt 2021 pak para se të ishte përvjetori i shtatë i martesës së çiftit.

Kanye dhe Kim kanë katër fëmijë: North, nëntë, Saint, gjashtë, Çikago, katër dhe Psalm, tre.

Romanca e re e Kanyes vjen mes një sërë polemikash që rrethojnë reperin dhe fyerjet e tij të vazhdueshme antisemite, si dhe zgjedhjen e tij për të debutuar me një xhaketën me mbishkrimin “White Lives Matter” në Javën e Modës në Paris në fillim të këtij muaji.