Rozë

Doli single nga programi, Ana kapet mat me ish-konkurrentin e Për’puthen (FOTO)

Ana e parë e Për’puthen, e cila doli single nga programi, duket se e ka gjetur dashurinë e saj.

Ajo është fotografuar në krah plazh krah një ish-konkurrenti, Eltonit.

Ky i fundit hyri në program pak muaj para përfundimit të sezonit të dytë, dhe nuk pati kohë mjaftueshëm për t’u bërë aq i njohur sa bukuroshja brune.

Në foto dyshja duket mjaft e afërt, por ende nuk ka asnjë reagim nga ana e tyre.