Rozë

Dhurata Dora ka një “shqetësim”, kërkon miratimin e ndjekësve të saj

Përveçse është një ndër këngëtaret më në zë shqiptare, Dhurata Dora merr gjithmonë vëmendje dhe me paraqitjet e saj. Këngëtarja, e cila numëron një sërë hitesh në repertorin e saj, shfaqet gjithmonë e kuruar nëpër klipe dhe në çdo dalje.

Së fundmi, ajo po mendon për një ndryshim në pamje mirëpo fillimisht ka nevojë për aprovimin e ndjekësve të saj sepse është në mëdyshje. Këngëtarja ka ndarë një fotografi ku shihet me flokët e kuqe ndërsa pyet ndjekësit për një miratim.

Sa i përket muzikës, Dhurata solli projektin më të fundit dy muaj më parë.