Sport

Çka po ndodh me Argjentinën, Arabia përmbys rezultatin

Arabia Saudite po e shokon Messin dhe Argjentinën.

Me të filluar pjesa e dytë, arabët brenda 10 minutave kanë shënuar dy gola për ta përmbysur rezultatin në 1:2.

Salem al-Dossari shënoi golin e dytë për Arabinë Saudite.