Rozë

Beyonce nën kujdesin e shqiptarëve (Foto)

Ylli i muzikës botërore Beyonce ua ka besuar stilistëve shqiptarë Kujta dhe Meri dizejnimin e veshjes së saj!

Në një foto të postuar në Instagram, ajo shihet shumë në formë, duke pozuar në ditëlindjen e Diddy, me një fustan të dizejnuar për mrekulli!