Rozë

Bella, e veçantë në veshje të Versace

Bella Hadid ka treguar barkun e saj të tonifikuar derisa është shfaqur në bikine në reklamën e re të Versace.

“është një nder që po punoj me Donatellën çdo herë”.

Kështu ka thënë Bella Hadid derisa ajo ka treguar trupin e saj seksi prej supermodele në disa fotografi sot.

Të mërkurën ajo ka treguar se ka bërë reklamën e re të Versaces, e ku supermodelja është shfaqur e veçantë dhe unike në paraqitje të saj.