Rozë

Befason Robert Berisha: Nuk ka koronavirus dhe s’ka pasur kurrë

Robert Berisha ka befasuar me deklaratën e tij në rrjetet sociale. Këngëtari ka ngritur dyshime nëse ka pasur ndonjëherë koronavirus.

Në një postim në Instagram shkuan se nuk ka pasur koronavirus dhe nuk ka as tani.

“S’ka koronavirus, as kurrë s’ka pas. Çohuni more shkojmë në Ulqin,”– shkroi ai.

Roberti shoqëroi postimin me një videomontazh ku reperi Kanye West luan në piano një muzikë popullore shqiptare.

View this post on Instagram

Ska 🦠as kur ska pas quuuu more shkojm n’ulqin

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on