Rozë

Beatrix Ramosaj “çmend” rrjetin me fotot provokuese

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj është një ndër personazhet e njohur që ndiqet shumë në rrjetet sociale. Ajo është shumë aktive në llogarinë e saj në Instagram nga ku poston momente të ndryshe nga jeta e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto shumë seksi duke u shfaqur me një fund dhe triko të shkurtër, veshje e cila nuk i lë shumë vend imagjinatës.

Beatrix Ramosaj

Përveç kësaj, shihet që këngëtarja ka vendosur njërën dorë në vendin intim.

Duke ulur pak fundin me njërën dorë e me një shikim mjaft provokues, këngëtarja ka “djegur” rrjetin përmes këtyre fotove.

Beatrix Ramosaj

Kujtojmë që Beatrix nuk poston për herë të parë foto të tilla, pasi ajo është aktive në Instagram dhe herë pas here ndan momente kaq të “nxehta” me ndjekësit.