Rozë

Arta Nitaj s’ka guxim të postojë foto pa ‘filtera’

Arta Nitaj është mjaft e ndjekur në instagram.

Aktorja e “O sa mirë” dhe modelja e njohur nga Peja pëlqehet shumë nga një masë e gjerë për veprimtarinë që shfaq në rrjetet sociale.

Jo rrallë herë Arta merr vëmendje për pozat provokuese për të cilat bëhet lajm në mediat rozë.

Por shpesh herë ajo është komentuar edhe për përdorimin e photoshopit dhe filterave, të cilët tani janë bërë pjesë e pandashme e saj.

Arta s’po ka guxim të pozojë as në përditshmëri pa filtera, ku edhe në foton e fundit nuk e ka bërë dot pa ta.