Rozë

Arta, e pa shqetësuar shijon diellin buzë pishinës

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj ka vazhduar që t’i shijojë rrezet e diellit e pashqetësuar, kësaj radhe buzë një pishine.

Bukuroshja kosovare ka kohë që është larguar për në vende më të nxehta, derisa në Instagram poston vazhdimisht foto të nxehta dhe provokative.

Kësaj radhe, ajo është shfaqur e shtrirë dhe poshtë fotografisë ka shkruar: E pa shqetësuar.

Kujtojmë se ajo nuk ka treguar se në cilin vend ka zgjedhur që të kalojë ditët e ftohta të vjeshtës. /GE/