Rozë

Albërie Hadërgjonaj feston ditëlindjen, kaq vjeçe u bë

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj me këtë datë feston ditëlindjen dhe mbush plot 45 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Artistja ka marrë urime të shumta me rastin e ditëlindjes, si nga familjarët ashtu edhe nga miqtë e fansat.

Ajo kohën e fundit u përfol shumë për një debat me kompaninë që i menxhonte këngët, pasi kishin disa keqkuptime pas shkëputjes së marrëveshjes.

Albërie Hadërgjonaj është duke punuar rreth projekteve të reja muzikore, të cilat priten të publikohen shumë shpejt.