Rozë

Adelina Tahiri në pritje të ëmbël?

Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri duke se është në pritje të ëmbël. Në foton e fundit të publikuar me bashkëshortin e saj, fansat vënë re se barku i këngëtares, dukej më i rrumbullakosur se zakonisht.

Megjithatë Adelina ende nuk ka dhënë ndonjë koment sa i përket kësaj çështje, megjithatë provokon duke postuar foto të ngjashme.

Adelina Tahiri dhe avokati i pushtetshëm maqedonas zyrtarizuan lidhjen disa vite më parë, një lidhje për të cilën këngëtarja u kritikua pafund, për shkak të moshës së madhe të bashkëshortit. Të dy janë prindër të një djali me emrin Jon.