Rozë

Adelina dhe Skerdi sjellin Amanetin

Diva e muzikës kosovare, Adelina Ismajli, në këtë fundvit ka ardh me një projekt të ri.

Projekti i saj është bashkëpunim me Skerdin, kënga Amaneti, që për pak orë të lansimit ka marrë mijëra pëlqime.