Lajme

Abrashi tregon se pse ishte në tavolinë me Gjuriqin

Në disa media ka qenë duke qarkulluar një fotografi ku shihet në një tavolinë Xhelal Sveçla nga VV-ja, Arban Abrashi nga LDK-ja dhe Marko Gjuriq, drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën.

“Takim rajonal, mbështetur nga Ministria e Punëve të Jashtme e Gjermanisë, organizuar nga CIG”, ka thënë Abrashi për klankosova.tv.