15.8 C
New York
Wednesday, September 27, 2023

Buy now

Abdixhiku shpërndan një fotografi bashkë me gruan dhe dy vajzat në natën e Vitit të Ri

Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, ka uruar natën e ndërrimit të moteve.

Abdixhiku ka ndarë një fotografi së bashku me gruan dhe dy vajzat e tij.

” Nga shtëpia jonë tek e juaja,Gëzuar 2022″, ka shkruar Abdixhiku në Facebook.

Nga shtëpia jonë tek e juaja,Gëzuar 2022.

Posted by Lumir Abdixhiku on Friday, December 31, 2021

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit