Rozë

A përdor Kejvina Kthjella photoshop? Kjo pamje e modeles lë pa fjalë…

Ish-velina e “Xing me Ermalin” që transmetohej në Tv Klan, Kejvina Kthjella është kthyer në një nga personazhet më të komentuar të shoëbizit shqiptar. Ajo është në qendër të vëmendjes përsa i përket pozave provokuese që shpesh herë hedh në rrjetet sociale.

Përveç dashamirësve që e komplimentojnë gjithmonë, modelja ka dhe nga ata që e kritikojnë dhe përpiqen që t’i gjejnë qoftë dhe një problem në fotot që publikon. Ajo shpesh herë akuzohet se përdor photoshop dhe trupi i saj nuk është aq perfekt sa duket në foto.

Kejvina ka vendosur që t’ja vërtetojë ndjekësve se nuk përdor photoshop dhe se gëzon një trup në super formë që çdo vajzë do dëshironte ta kishte.

Modelja ka publikuar një video në Instastory, ku shihet e shtrirë në një shezllon dhe e veshur me bikini të vogla ngjyrë gold, ku e nxjerrin trupin e saj kaq perfekt.

“Photoshop”, shkruan Kejvina mbi foton dhe e shoqëron me një emoji ku duket se bën humor.