KoronavirusiLajme

7 të vdekur dhe 138 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë Veriore janë regjistruar 138 persona të infektuar me COVID-19, ndërsa numri i të shëruarve është 144.

Ndërkohë që shtatë pacientë kanë humbur betejën me koronavirusin, raporton Alsat-M.