12.7 C
New York
Saturday, April 1, 2023

Buy now

68-vjeçarja mahnit me format e jashtëzakonshme në bikine

Christie Brinkley (68) ka treguar format e saj të jashtëzakonshme në bikine teksa ka thënë se ajo vazhdon të ndihet e re dhe në formë fal verës që e ka përdoru me më pak sheqer

“Jam e bekuar dhe kjo gjë më të vërtetë është sekreti i lumturisë”, ka thënë ajo.

Christie Brinkley ka treguar në fotot e saj të fundit që është në formë të jashtëzakonshme edhe pse është në moshë të pensionerës.

68 vjeçarja bionde është dukur shumë më e re në bikine të zeza, teksa ka bërë një fotosesion dhe intervistë për ballinën e revistës “Social Life”, e cila do të jetë në treg këtë javë.

Në këtë intervistë, Christie ka folur për rutinat e saj ditore, lidhjen e saj me natyrën dhe shqetësimet e saj për ndryshimet klimatike, karbohidratet e saj zero, linjë e saj zero sheqer, Presecco, Bellissiman të cilën ajo dëshiron ta mbaj nëse ajo mbetet edhe një ishull shkretëtirë.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit