Rozë

Britney Spears bën 40 vjeç, ylli i pop-it shijon një udhëtim luksoz me të fejuarin

Britney Spears feston sot 40-vjetorin e lindjes. Këngëtarja, e cila u bë e njohur në mbarë botën me hitin e saj “Baby One More Time” duket më e lumtur se kurrë pasi fitoi lirinë nga kujdestaria 13-vjeçare. Spears dhe i fejuari i saj, Sam Asghari kanë ndërmarrë një udhëtim romantik për të festuar këtë ditë të rëndësishme.

Britney dukej shumë e gëzuar teksa Sam i dhuroi asaj një tortë në formë B për të festuar ditëlindjen. Ylli i “Black Monday” iu referua Britney-t si ‘gruaja’ e tij në mbishkrimin e tij në Instagram dhe nuk dihet ende nëse çifti mund të jetë martuar në fshehtësi.

Duke u fshehur përreth? Veçanërisht, ylli i të hënës së zezë iu referua Britney si 'gruaja' e tij në mbishkrimin e tij në Instagram dhe është e paqartë nëse çifti mund të ishte martuar fshehurazi.

“Të quaj luaneshë sepse admiroj forcën tënde të pamëshirshme, frymëzohem nga zemra jote e bukur, festoj buzëqeshjen tënde që më ndriçon botën. Çdo ditë është ditëlindja jote mbretëresha ime. Gëzuar ditëlindjen e parë për gruan time.”, ka shkruar ai.

E dashuruar: Britney Spears dhe i fejuari i saj Sam Asghari, 27 vjeç, festuan ditëlindjen e saj të 40-të një ditë herët të mërkurën me një puthje të dashur në një avion privat.
Dhurata e parë: U zbukurua me shtresa të asaj që dukej si trëndafila rozë dhe të kuq, me makarona rozë të përziera dhe beze në formë pika loti mbushi shtresat