Rozë

Elvana Gjata publikon këngën e saj më të re (Video)

Është publikuar kënga e re e Elvana Gjatës me të cilën këngëtarja do të konkurrojë në festivalin e 58-të të RTSh-së.

“Me tana” quhet projekti i cili po rrjedh në internet e të cilin ju tashmë mund ta dëgjoni të plotë.

Përveç Elvana Gjatës, këtë vit marrin pjesë edhe emra të tjerë të njohur si Arilena, Robert Berisha, Eli Fara dhe Stresi, Olta Boka, Era Rusi dhe të tjerë.