Ekonomist-slider

2 ditë e 1 natë, me vetëm 28 euro në Fafa Resorts

“Sharr Travel”, kompania më e njohur turistike, prezanton ofertën e radhës me një super çmim.

Me vetëm 28 euro për person 2 ditë/1 natë në Kompleksin FAFA në Durrës.

Për më shumë informata, lexo ofertën më poshtë:

Vazhdojne ofertat tona edhe per kete fundjave prane
FAFA PREMIUM⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bashkohuni me ne per te shijuar kete diell☀️ te mrekullueshem pranveres se bashku me ofertat tona duke filluar nga 28 euro per person:
Paketa BB (Bed&Breakfast) – Me mengjes
🌞 28 euro per person
Ne cmim perfshihet :
🌊 Dhoma Deluxe🍴 Mengjes,🍹 Pije Mireseardhje, 🕰 Early Check In / Late Check Out – Lojra Per Femije
Paketa Half Board:
🌞 31 Euro per person,
Ne cmim perfshihet :
🌊 Dhoma Deluxe 🍴 Mengjes dhe Darke
🍹 Nje pije te perfshire gjate vakteve dhe Pije Mireseardhje, 🕰 Early Check In / Late Check Out, Lojra Per Femije
☎️ Për informata kontaktoni në:
038/610015; 049/610015; 044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016 ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve,
🏡 Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve